Virginia'S Sweet Home

  • 30 m²

Om du vill njuta av din semester i Neapel, kan du bo i lägenheten Virginia'S Sweet Home Neapel med 1 sovrum som ligger 2 km från Castel dell'Ovo och ungefär 25 minuters gångavstånd från Nationalmuseet Capodimonte. Den 30 m² stora lägenheten har plats för upp till 3 gäster.

Lägenheten Virginia'S Sweet Home erbjuder också ett minikök.

Den här lägenheten ligger bara 1 km från tågstationen Piazza Cavour och invid Chiesa dei Santi Filippo e Giacomo. För att nå Neapels hjärta till fots behöver du gå i 15 minuter. Det tar 10 minuter med bil att se Sant'Elmo-slottet. Den närmaste tunnelbanestationen Universita är belägen ungefär 10 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Virginia'S Sweet Home Neapel
La Casetta Sulle Rampe
Mobilpris

La Casetta Sulle Rampe

75 m från boendet
USD 128 USD 115
per natt
The House San Gennaro
Mobilpris

The House San Gennaro

9.2
Utmärkt 7 recensioner
139 m från boendet
USD 181 USD 163
per natt
Duomo - Historic Center, View, Comfort & Metro
Mobilpris

Duomo - Historic Center, View, Comfort & Metro

9.6
Exceptionellt 5 recensioner
159 m från boendet
USD 335 USD 302
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhet
    • Affärer/kommersiell service

    I rummen

    • Luftkonditionering

    Allmänna faciliteter

    • Rökfria rum
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 19:00
    Utcheckning: senast 10:00
    LicensnummerIT063049C2ACD7H8E2
    Vanliga frågor
    • Kommer vi att njuta av utsikten från vårt rum på lägenheten Virginia'S Sweet Home?
      Ja, rummen på lägenheten Virginia'S Sweet Home har utsikt över staden.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Virginia'S Sweet Home Neapel

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng